Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
XHAKETE ME KAPUC LINEAR ADIDAS
Kodi ECK51
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
XHAKETË ME KAPUÇ TEJET KOMODE DHE STIL
{{option.title}}

Qëndro ngrohtë në shtëpi ose dil me miqtë. Sa herë që synon komoditetin, kjo xhaketë me kapuç junior ju mbështjell në të falë materialit të butë që ka pambuk në përbërje. Logoja e adidas vë në pah shpirtin tënd sportiv, edhe pse je larg fushës apo studios së vallëzimit. Prodhimet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.  

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • 53% pambuk, 36% poliestër e ricikluar, 11% viskozë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo