Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
RRETH NESH

INTERSPORT, rrjeti më i madh i dyqaneve multibrand sportiv, me mbi 6000 dyqane në të gjithë botën, i përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, mban pozicionin lider në tregtimin e produkteve sportive edhe në Shqipëri.

Disa prej markave që do të gjeni në dyqan janë: adidas, Reebok, NIKE, Puma, Asics, Mares, Head, Mckinley, Arena, Speedo, Energetics, Firefly, Icepeak dhe shumë të tjera. INTERSPORT ofron një gamë të gjerë produktesh për sporte të ndryshme si: vrap, futboll, basketboll, tenis, not, zhytje, fitnes, palestër, sporte malore, ski apo sporte urbane.

Cilido qoftë sporti juaj i preferuar apo niveli juaj i praktikës, nëse kërkoni teknologjinë dhe tendencat e fundit, ndërthurur me komoditetin dhe cilësinë maksimale, markat e INTERSPORT kujdesen të përmbushin gjithë pritshmëritë tuaja.

Listë e re
Shtoni listën
Anullo