Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE GJATA LINEAR ADIDAS
Kodi ECK54
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA SPORTIVE ME FOKUSIN TEK KOMODITETI
{{option.title}}

Me këto pantallona adidas Junior, do të jeni plotësisht të gatshëm të përballoni ditën. Pëlhura e butë që ka pambuk në përbërje garanton komoditet dhe vishet lehtë. Stili sportiv është i pamohueshëm, falë logos së dukshme në këmbë.
Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Bel elastik me lidhëse
  • 77% pambuk, 23% poliestër e ricikluar
  • Xhepa para
  • Prerje e drejtë
  • Funde elastikë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo