Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I GJATE BLUV ADIDAS
Kodi ECP06
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KOSTUM TEJET STIL PËR FËMIJË
{{option.title}}

Ky kostum adidas për fëmijë ka nje dizajn shumë tërheqës për vogëlushët. I lehtë dhe i mirëajorsshëm ju lejon vogëlushve të lëvizin lirisht. Pantallonat, të lehta për t'u veshur, kanë prerje të ngushtë që të puthiten mire pas këmbës, duke u përshtatur më së miri e duke vënë në pah atletet e fëmijëve. 

Specifikime

  • Xhaketa : Prerje e rregullt
  • Pantallonat:  Prerje e ngushtë
  • Xhaketa: Zinxhir i plotë me kapuç
  • 100% poliestër e ricikluar

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo