Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME MENGE TE GJATA TECHFIT ADIDAS
Kodi BSQ77
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË ME TEKNOLOGJI PËR TË OPTIMIZUAR PERFORMANCËN
{{option.title}}

Optimizo stërvitjen tënde me këtë bluzë me kompresion të ulët-të mesëm. Materiali Techfit me tekonologjinë RHEON™  të mban plot energji për t'u stërvitur për një kohë të gjatë. Prerja e ngushtë të lejon të fokusohesh në performancë ndërsa materiali reaktiv i përshatet lëvizjeve të tua për suport të shtuar. Teknologjia AEROREADY të mban të thatë edhe gjatë sesioneve më intensive.
Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, me të paktën 70% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Jakë rrumbullake
  • 76% poliestër e ricikluar, 24% elastan
  • Kompresion i ulët/i mesëm
  • Teknologji AEROREADY që absorbon djersën
  • Teknologjia Techfit RHEON™ që fokusohet tek energjia e muskujve të tu

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo