Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME KAPUC FUTURE ICONS ADIDAS
Kodi DTP94
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË ME KAPUÇ KOMODE DHE E BUTË
{{option.title}}

Koleksioni më i fundit i Future Icons nga dhuron këtë bluzë me kapuç adidas. Materiali komod ndihet i butë në lëkurën tënde, ndërsa fundi dhe mëngët elastike spikasin si një detaj klasik. Kapuçi i rregullueshëm me lidhëse të garanton t'i bësh ballë ditës plotësisht komode.
Minimalisht 70% e këtij produkti është përzierje materialesh të ricikluara dhe të rinovueshme.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Kapuç i rregullueshëm me lidhëse
  • 59% poliestër e ricikluar, 41% pambuk
  • Xhep para
  • Fund dhe mëngë elastike

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo