Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE ULTRABOOST LIGHT GTX ADIDAS
Kodi MBU11
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TEJET TË LEHTA PËR TË VRAPUAR NË SHI
{{option.title}}

Moti me shi mund të jetë perfekt për të vrapuar. Vish këto atlete Ultraboost Light GTX dhe provoje vetë.
Kanë teknologjinë RAIN.RDY me materiale me teknologji të avancuar të padepërtueshëm nga uji. Kanë gjithashtu membranën e mirëajorsshme GORE-TEX që të mban të thatë kur shkel në ndonjë pellg. Sholla e mesme BOOST, më e lehta e krijuar ndonjëherë garanton energji të pakrahasueshme në çdo hap.  Ndieje emocionin e vrapit nën shi. 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Mbyllen me lidhëse
  • Pjesa e sipërme tekstil 
  • Membranë GORE-TEX dhe sistem RAIN.RDY
  • Sistemi Linear Energy Push
  • Light BOOST
  • Drop i shollës së mesme: 10 mm
  • Shollë e jashtme gomë Stretchweb Continental™ WinterGrip™ 

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo