Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE ULTRA 4D ADIDAS
Kodi MDF93
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE PËR VRAP ME STIL FUTURIST
{{option.title}}

Në esencë të dizajnit të këtyre atleteve krijuar nga dizenjatori afrikano-jugor Rich Minis qëndron koncepti i dashurisë, i fuqisë bashkuese të saj dhe i shprehjes së vetvetes. E ardhmja është tani. Sa herë që vesh këto atlete adidas Ultra 4D je një hap më afër saj. Kanë shollën e mesme me printim 3D që është e butë dhe me kthim të mirë energjie dhe duket shumë stil. Pjesa e sipërme adidas PRIMEKNIT përshtatet në mënyrë perfekte që të lëvizësh lirisht kudo që të shkosh.

Specifikime

  • Mbyllen me lidhëse
  • Pjesa e sipërme tekstil adidas Primeknit
  • Veshje e brendshme tekstil
  • Shollë e mesme 4D me printim 3D
  • Shollë e jashtme gomë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo