Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
NEW BALANCE
ATLETE NEW BALANCE - 530 NEW BALANCE
Kodi MR530
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TEJET STIL ME INSPIRIM RETRO
{{option.title}}

Dizajni i këtyre atleteve të New Balance MR530 është inspiruar në një nga siluetat ikonike të atleteve të vrapit. Janë perfekte për t'i bërë pjesë të koleksionit tuaj të veshjeve casuale. Kanë pjesën e sipërme rrjetë dhe një stil retro me prekje sportive. Veç kësaj, sholla e mesme  ABZORB me amortizim të mirë neutralizon impaktin dhe të mbështet kudo që të çojë dita.  

Specifikime

  • Pjesa e sipërme rrjetë
  • Shtresa tekstile
  • Shollë e mesme ABZORB
  • Shollë e jashtme gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo