Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
NEW BALANCE
ATLETE NEW BALANCE - 327 NEW BALANCE
Kodi U327
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE ME STIL BASHKËKOHOR ME INSPIRIM RETRO
{{option.title}}

Atletja New Balance 327 ka një dizajn bashkëkohor me elemente të stilit retro. Krijuar prej kamoshi, rrjete dhe najloni, këto atlete për meshkuj me inspirim nga vrapi i mbajnë këmbët komode dhe ndihen të lehta e të mirëajorsshme. Pjesa e sipërme të kujton siluetën ikonike të atleteve të vrapit të viteve 70' për është zbukuruar me detaje moderne për një look të ri të guximshëm. Komode dhe stil këto atlete për meshkuj me stil retro, do të spikasin në çdo outfit.
Struktura prej kamoshi/najloni është e lehtë dhe e mirëajorsshme për komoditet të pakrahasueshëm dhe estetikë casuale.

Specifikime

  • Pjesa e sipërme najlon dhe kamosh
  • Logo e madhe N e New Balance
  • Shollë e jashtme me dhëmbëza
  • Pjesë mbështjellëse gomë në thembër

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo