Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
NEW BALANCE
ATLETE MS327 NEW BALANCE
Kodi MS327
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
DIZAJN KLASIK ME PREKJE BASHKËKOHORE
{{option.title}}

Me rritjen e popullaritetit të vrapit në vitet 70', parametrat e atleteve për vrap shkuan përtej ekzistencës të mirëfilltë të tyre duke u përqenduar tek performanca. Pavarësisht se dizajnet e asaj epoke do dukeshin tepër të thjeshta sipas standarteve të sotme, kjo dekadë njihet si momenti kur atletet për vrap fituan një vend të vetin. Modeli 327 risjell siluetën e viteve 70' me nje prekje moderne duke iu dhënë formë elementeve klasike të siluetës me një dizjan absolutisht bashkëkohor. Me siluetën këndore, madhësinë, logon ‘N’ të aplikuar në mënyrë asimetrike dhe shollën e jashtme të dhëmbëzuar inspiruar nga daljet në natyrë, modeli 327 i New Balance materializon plotësisht imagjinatën tonë mbi trashëgmininë e atleteve për vrap. 

Specifikime

  • Shollë e mesme paksa e gjerë
  • Pjesa e sipërme ndërthur kamoshin dhe rrjetën 
  • Logo e madhe N
  • Logoja e plotë e markës ‘New Balance’ e shkruar 
  • Shollë e jashtme e dhëmbëzuar inspiruar nga atletja për vrap në natyrë me model 355 
  • Thembër mbështjellëse prej gome inspiruar nga modelet 320, 355, and Supercomp

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo