Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
XHUP ME KAPUC PADDED ADIDAS
Kodi HAX53
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
XHUP IDEAL PËR DITË TË FTOHTA DIMRI
{{option.title}}

Është sezoni i ngrohtë dhe të duhet një veshje që të qëndrosh ngrohtë kur lëviz në ditët e ftohta të dimrit. Vish këtë xhup adidas Junior për një look klasik dhe minimalist i cili i përshtatet çdo outfiti të garderobës tënde. Mbushja sintetike garanton izolimin termik të domosdoshëm kur jashtë është ftohtë. 3 shiritat i japnin prekjen ikonike të adidas.

Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, me të paktën 70% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Zinxhir i plotë me kapuç
  • 100% poliestër e ricikluar
  • Mbushje sintetike
  • Xhepa para
  • Siperfaqe qe nuk lejon depërtimin e shiut të imët

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo