Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE GJATA LINEAR ADIDAS
Kodi 31327
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
Pantallona me teknologji AEROREADY.
{{option.title}}

Të dizenjuara për lëvizshmëri dhe të bëra me një pëlhurë të butë me përzierje pambuku, këto pantallona do t'ju ndihmojnë të lëvizni me rehati pavarësisht se çfarë sjell dita. Teknologjia AEROREADY, largon lagështinë duke bërë të ndiheni të freskët kur jeni jashtë.

 

Specifikime

  • Prerje e rregullt konike
  • 70% pambuk, 30% poliestër e ricikluar
  • Xhepa anash

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo