Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE GRAND COURT 2.0 ADIDAS
Kodi LTC97
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETET KOMODE
{{option.title}}

Detajet delikate të adidas i shtojnë shkëlqim kësaj atletje klasike shumë të dashur të adidas. Brenda, do të ndjeni teknologjinë Cloudfoam Comfort që i bën këto atlete kaq të buta dhe suportuese në këmbët tuaja.

E krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, ku pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Pjesa e sipërme tekstili
  • Shollë e brendshme Cloudfoam Comfort
  • Shollë e jashtme prej gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo