Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE DROPSET TRAINER ADIDAS
Kodi LKJ70
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TË GJITHANSHME PËR STËRVITJE
{{option.title}}

Këto atlete adidas ju ndihmojnë të rrisni nivelet e stërvitjes tuaj. Sholla e ulët e mesme përçon një ndjesi kontakti me tokën me qëllim përshtatjen me formën e këmbës dhe për të rritur vetëbesimin në lëvizjet tuaja. Dy lloje të ndryshme të amortizimit EVA ju japin stabilitet në thembra dhe komoditet në pjesën e përparme të këmbës.

E krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona në kontributin për t'iu dhënë fund mbetjeve plastike.

 

 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Pjesa e sipërme prej tekstili me jakë me mbushje
  • Shollë e mesme me densitet të dyfishtë ku pjesa para e këmbës është më e butë dhe thembra më e fortë
  • Shollë e jashtme gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo